Дефанзивецот од фудбалската школа на Шкендија Алмир Реџепи стави потпис на професионален договор со тетовските црвено-црни. Шкендија освен на засилувања од ...
| | веќе видена

Пишува: Зоран Ѓоршоски Ништо ново од Балканот. Вест која не беше (не)очекувана. Вчера доцна вечерта прво дојде од Косово, а таа гласеше дека навивачите на ...
сите 6 | | | веќе видена