Жозе Мурињо на својот профил на Инстаграм сподели дека рамката на еден од головите на стадионот е пониска за 5 сантиметри од официјалните димензии. Веста ...
сите 95 | | | веќе видена

Како се доближува времето за почеток на мечот меѓу Шкендија и Тотенхем, така и се намалуваат шансите на тетовци дека може да направат чудо. Ако вчера, ...
сите 2 | | | веќе видена

Жозе Мурињо денеска имаше прес конференција во пресрет на утрешниот натпревар од третото квалификациско коло на Лига Европа во Скопје помеѓу Шкендија и ...
сите 2 | | | веќе видена

Горан и Сашко Пандев денеска во голгетерско расположение. Двајцата браќа се запишаа во листата на стрелците, Горан се радуваше на победа, а Сашко е поразен во ...
| | веќе видена