Секторот за внатрешни работи Тетово денес излезе со официјални податоци за вчерашниот инцидент во центарот на Гостивар, за кој информиравме. Според полицијата, ...
сите 7 | | | веќе видена

КК „Ангели“ од Кисела Вода убедливо ја победи екипата на „Спортисимо“ од Кавадарци, со резултат 117:51. Со оваа голема победа сениорите на „Ангели“ се искачија ...
сите 2 | | | веќе видена